logo

PRAGOSMART

2. ročník veletrhu chytrého bydlení, šetrných budov a smart technologií

23. - 25. 10. 2013


 
 

Drobečková navigace:

Pragosmart Archiv aktualit Nová řídicí jednotka xComfort pro...


 

Aktualita

Nová řídicí jednotka xComfort pro smartphony a tablety

01. 08. 2013
 
 

RF Smart Manager xComfort

Řídicí jednotka Smart Manager je srdcem každé chytré elektroinstalace. Instaluje se při požadavku zónové regulace vytápění a ovládání RF systému ze smartphonů nebo tabletů. Do internetu se připojí přes WiFi router, pro komunikaci využívá TCP/IP protokol. Jelikož využívá DHCP IP adresu, začlenění do LAN sítě je velmi snadné. Eaton server zajistí ověření přístupových oprávnění a případnou aktualizaci sw Smart Manageru.

K čemu slouží?
ovládání osvětlení
- ovládání rolet a spotřebičů
- zónové řízení vytápění a chlazení
- vyhodnocování spotřeby energií 

Je vybaven SMS a e-mailovou komunikací, software umožňuje integraci IP kamer několika typů, nabízí uživatelskou parametrizaci scén, časovačů a teplot.

Ovládání je možné v domě i mimo dům. Pokud jste v dosahu domácího WiFi routeru, ke Smart Manageru se připojíte přímo ze svého smartphonu nebo tabletu. V tomto případě chytrý telefon nahradí RF dálkový ovládač. Pro vzdálené ovládání odkudkoli, je nezbytné připojení WiFi routeru k internetu.

Aplikace Smart Home xComfort pro smartphony a tablety

Pro ovládání domácnosti je nutné do všech smartphonů a tabletů nainstalovat aplikaci EATON Smart Home xComfort, která zprostředkuje komunikaci se Smart Managerem. Přístup je zabezpečen heslem a uživatelským jménem. Pro zařízení iOS Apple OS Android se aplikace ZDARMA stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store / Android Market). Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem. Ještě než si pořídíte RF instalaci, aplikaci si můžete otestovat v demoverzi a seznámit se s jejími možnostmi.

Ke Smart Manageru se lze vzdáleně připojit i ze smartphonů s jiným operačním systémem. V tomto případě se aplikace Eaton xComfort do telefonu neinstaluje, ale spustí se v internetovém prohlížeči, kterým je vybaven každý chytrý telefon nebo PC zařízení. Stejné řešení se použije i pro počítače s OS Windows, které umožní plnohodnotné ovládání funkcí včetně monitoringu a vizualizace stavů a hodnot. Více informací o bezdrátové elektroinstalaci na www.xcomfort.cz.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/163/1369119787alarm2013.jpg0 0
1419